Genel olarak isletmebul.com
22 Şubat 2017

Genel olarak isletmebul.com

İsletmebul.com işletmelerin tanıtımlarını kolay bir şekilde yapmalarını, ürünlerini müşterilerine hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırmalarını hedeflemektedir...


İsletmebul.com işletmelerin tanıtımlarını kolay bir şekilde yapmalarını, ürünlerini müşterilerine hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırmalarını hedeflemektedir. Teknolojinin hızla gelişmesiyle bilgisayarlar ve akıllı telefonlar hayatımızda büyük bir önem arz etmektedir. Artık alış verişler, ürün ve işletme araştırmaları çoğunlukta internet üzerinden yapılmaktadır. Birçok işletmenin bu süreçe ayak uydurması zor ve masraflı olmaktadır. isletmebul.com bu süreçte işletmelere sunduğu çözümlerle hızlı ve doğru bir şekilde internette yer almalarını sağlamaktadır.

Standart, premium ve platinum olmak üzere 3 ayrı seçenek sunulmaktadır. İşletmeler isterlerse hiçbir ücret ödemeden işletmelerini sisteme dahil edebilir ve kolay bir şekilde tanıtımlarını yapabilirler.

Ayrıca premium ve platinum paket ayrıcalıklarından da yararlanarak ürünlerini kolay bir şekilde müşterilerine ulaştırabilirler.

Platinum paketin sunmuş olduğu detaylı tasarım ekranı sayesinde işletmenizin kurumsal yapısına uygun tasarımı kolay bir şekilde oluşturabilir ve yayına alabilirsiniz.

Kolay ürün ekleme ekranı ile birkaç adımda ürünlerinizi ekleyebilir, kolay bir şekilde indirim tanımlayabilirsiniz.

 Genel olarak kolay kullanım ve ferah bir web sayfası olarak hedeflediğimiz isletmebul.com’u, bu hedefler doğrultusundan daha mükemmel bir yapıya ulaştırmak için sürekli geliştiriyoruz. 


Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu nedir?

18 Ağustos 2019