• Teknik Paten Havalandırma & Klima

1998 yılından bu yana havalandırma ve klima alanlarında profesyonelce hizmet vermekteyiz. Özellikle restaurant, otel, restaurant, cafe, yemekhane, boyahane, otopark, ofis, dükkan, işyeri ve iş merkezi gibi dar-geniş alanlarda havalandırma kanalı montajını itinayla yürütmekteyiz. Gelen talepler doğrultusunda havalandırma kanalı temizliği, havalandırma kanalı imalatı ve havalandırma kanalı montajı yapmaktayız.

Özellikle Mitsubishi marka klimaların hem satışını hem de montajını aynı titizlikle yürütmekteyiz. Bizler tarafından satış ve montajını yapılmış olan veya olmayan her türlü klimalar için ise klima bakımı, klima temizliği ve diğer klima servisi işlerini de aynı profesyonellikle yapmaktayız.Elimizde dönem dönem tamamen çalışır vaziyette ve çok temiz ikinci el klimalar da bulunabilmektedir. Müşteriden istek geldiğinde montajını da ücretsiz yapmaktayız.

Gerek havalandırma gerekse de klima ihtiyaçları için hizmetlerimizi sunmadan önce İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz de bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için ön bilgi veya destek için haftanın 7 günü mail adreslerimiz ve cep telefonlarımız emrinizdedir.