• özdur teknik beyaz eşya klima

AN EKİPLERİMİZİN BEYAZ EŞYANIZDAKİ PROBLEMİ HIZLI BİR ŞEKİLDE TESPİT EDİP ARIZASINI GİDERMESİ İÇİN HEMEN SERVİS TALEP FORMUNU GÖNDERİN YA DA 0212 270 6636 NUMARALI ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYINIZ.

 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Öz-Dur Beyaz Eşya Teknik Servisi Olarak Çalışma Prensiplerimiz;

  • Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Çok Önemlidir.
  • Görevlerinde Uzman Personeller İle Çalışmaktayız.
  • Doğru, Yerinde ve Zamanında Tespitlerle Ürününüzü Tamir Ederiz.
  • Tamir Sonrası Ürünü Sizinle Birlikte Kontrol Ederiz.
  • Randevumuza Zamanında Gideriz.
  • Müşterilerimize Yedek Cihaz Tahsis Ederiz.
 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

1 YIL GARANTİLİ SERVİS

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşammaz.

HIZI VE YERİNDE SERVİS

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

TÜM MARKALARA SERVİS

Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.

GÜVENİLİR & TECRÜBELİ

Servisimiz 2004 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

RANDEVULU SERVİS

Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

7/24 DESTEK

Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içe