• Bodrum Gergi Tavan, 3D Mutfak Tezgah Arası, 3D duvar kağdı üretim montaj firması
Bodrum, Muğla
cumhuriyet bul. nu 125/1 BODRUM TURGUTREİS YOLU ÜZERİ NO 1 TUTGUTREİS BODRUM MUĞLA
Aydınlatma Sistemleri - Boya, Badana ve Duvar Kağıtları - Emlak - Hazır Binalar ve Prefabrik Yapılar -

Bodrum 3D Mağazası Firmamız 29 yıllık meslek tecrübesi sürekli çağın gereği dekorasyonlar üzerinde Ar-Ge çalışmalar devam etmektedir. ÜRETİM VE MONTAJ FİYATLARIMIZA DAHİLDİR.

www.bodrumgergitavan.com.tr

Bodrum Gergi Tavan

  Bodrum Gergi tavan modelleri hemen hemen her kapalı alanda aydınlatma ihtiyaçları için kullanılabilir. LED aydınlatma ile birlikte kullanılan gergi tavanlar göz yormayan yumuşak bir ışık kaynağıdır. Bodrum Gergi tavan aydınlatma sistemlerinde LED teknolojisi kullanıldığı için ekonomik bir uygulamadır. Gergi tavanların üzerine manzara resimleri, soyut resimler, 3D görseller ya da kullanılacak mekanın amacına göre istenilen her desen baskı yapılabilmektedir. Bodrum gergi tavan aydınlatma firması olarak gergi tavan malzemelerinin perakende ve toptan satışını yapmaktayız. 

  Muğla gergi tavan firması olarak Bodrum,Dalaman, Datça,Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan vb. bölgelerdeki dekoratif ve estetik gergi tavan uygulamaları için bir telefon kadar yakınız. Var olan mekanlarda ya da mimari projelerinizde gergi tavan sistemleriniz uygulamak istiyorsanız bodrum gergi tavan firması olarak en uygun fiyat teklifini veriyoruz. 

 bodrum gergi tavan, gergi tavan bodrum, bodrum 3d gergi tavan, bodrum duvar kâğıdı bodrum, gergi tavan fiyatları bodrum

Muğla geneli ve Bodrum'da gergi tavan denilince ilk akla gelen firmalardan birisiyiz. Dekorasyon talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

  Muğla gergi tavan aydınlatma sistemleri dekoratif tavan ve duvar aydınlatmalarının yanı sıra reklam sektöründe  sık kullanılan tekstil  tabanlı LED aydınlatmalı vitrin ve duvar panellerinin tasarım, üretim ve montajını yapmaktadır. 

BODRUM GERGİ TAVAN 

Bodrum Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

  Son yıllarda gelişen teknolojiye paralel olarak aydınlatma sektöründe de yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Klasik aydınlatma ürünlerine alternatif olarak ortaya çıkan gergi tavan modelleri inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak mekana ve kişiye özel tasarım ve model seçeneği bulunan gergi tavan modelleri, esnek ve ışığı geçirgen yapısı nedeniyle led aydınlatma ile birlikte kullanılmalıdır.

 MUĞLA GERGİ TAVAN AYDINLATMA

  Ege ve Akdeniz bölgesinin kesişim yerinde bulunan Muğla ilimiz turizm konusunda ülkemizin lokomotif illerinden birisidir. Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi gözde turizm bölgelerimizde pek çok konaklama tesisi bulunmaktadır. Hotel, otel ve tatil köyü gibi tesislerde misafirlerimize daha estetik ve etkileyici konaklama hizmeti vermek için gergi tavan uygulamalarını kullanabilirsiniz. Gergi tavanlar konutlarda bulunan salon, yatak odası, mutfak, koridor gibi alanlarda da alternatif ve ekonomik bir ışık kaynağı olarak kullanılmaktadır.

GERGİ TAVAN MUĞLA 

  İç mimarlık ve dekorasyon sektörünün son yıllardaki en gözde ürünü olan gergi tavanlar hakkında merak ettiğiniz tüm konularda bizi arayabilirsiniz(05372732193). Muğla gergi tavan firması olarak bir telefon kadar yakınız. Bodrum Gergi tavan görselleri ve gergi tavan desenleri ile ilgili hazırladığımız dijital kataloğumuza göz atabilir, gergi tavan mt2 fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Muğla gergitavan, Muğla germe tavan, 3d gergi tavan, 3 boyutlu gergi tavan, led aydınlatma, gergili tavan, dekorasyon muğla, bodrumda gergi tavan, bodrumda gergitavan, 3d boyutlu duvar kağıdı, gergi tavancı muğla, muğlada gergi tavan, turgutreis gergi tavan, konacık gergi tavan, ortakent gergi tavan, muğla gergi tavan firmaları, resimli tavan, ışıklı asma tavan, tavan ve duvar dekorasyonu, muğla iç mimarlık, bodrum, fethiye, marmaris, turgutreis, konacık, ortakent, yalıkavak, menteşe, aydınlatma, gergi, tavan  

 

Bodrum Gergi Tavanın Özellikleri

  • Gergi tavan sudan ve nemden etkilenmez, kolay temizlenebilir. 
  • Gergi tavan bakım ve boya gerektirmez montajı kolaydır.
  • Gergi tavan dekoratif ve ekonomik ışık kaynağıdır.
  • Gergi tavan hafif ve dayanıklıdır.
  • Gergi tavan yangında alev almaz, hijyeniktir, esnektir.

 

Bodrum Gergi Tavan  Barisol olarak  gergi tavan Barisol üretim ve montaj ve aydınlatmalarının montajları dahil yapılmaktadır #bodrumgergitavan  #bodrumdagergitavan #3dbodrum #izmirgergitavan #muğlagergitavan  #milasgergitavan #otelgergitavan #gergitavanmodelleri #gergitavandauygunfiyat #salondagergitavanmodelleri #otelgergitavanmodelleri #çocukodası3dmodelleri #barisol #lakebarisolmodelleri #lake 

www.gergitavanbodrum.com  www.bodrumgeritavan.com.tr 

 Bodrum'da gergi tavan üretimi ve montajı yapmaktayız. Web sitemizde 16 bin görselimiz ile aydınlatma dahil gergi tavan montaj dahil yapmaktayız. bodrum da ve muğla il merkezi ilçelerine izmir aydın güneyege dehizmet vermekteyiz

#bodrum3d  #milas3d #muğla3d #aydın3d #ortakent3d #konacık3d #fethiye3d 

Bodrum gergi tavan, Turgutreis gergi tavan, Yalıkavak gergi tavan, Konacık gergi tavan, Ortakent gergi tavan, Milas gergi tavan, Fethiye gergi tavan, Marmaris gergi tavan,  

7 gün 24 saat servis bakım hizmetimiz müşteri memnuniyeti içindir.

www.3dmutfaktezgaharasi.com

TEZGAH ARASI CAM YAPTIRMAK İÇİN NEDENLER?

Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Panel Avantajları

Cam Mutfak, Tezgah Arası Cam, Mutfak Cam, Mutfak tezgah arası ifade edilen mutfak dekorasyonu neden bukadar önemli. Çünkü mutfaklar, evin en çok rağbet gören yerlerinden sadece biri değildir, aynı zamanda dekorasyona özen gösterecek ve eve fazladan bir renk katmaktadır.

Bazen, mutfağımızın malzemelerini seçerken en karmaşık olanı, pratik ve güzel arasındaki dengeyi bulmaktır.

Mutfak tezgah arasında seçilen materyal, sadece duvarları duman ve olası su sıçramalarından korumak için değil, aynı zamanda mutfağa renk, şekil ve doku da eklemenizi sağlar. Her ne kadar yıllar önce tezgah arası panellerin amacı duvarları korumak için tamamen işlevsel olsa da, şimdi her türlü tasarım ve işlevi sağlamak için cam mutfak malzeme ve kaplama çeşidi mevcuttur.

Cam, parlaklık, zarafet ve temizlik sağladığı için mutfak tezgah arası olarak kullanılacak tercih edilen en güvenilir malzemedir. Daha önceki kayıtlarda bahsettiğimiz gibi bu materyal, ışığın yansımasını destekleyerek, daha geniş bir ferahlık ve parlaklık gerektiren mutfaklar için ideal kılar.

Görünümüyle ilgili olarak, mutfak kaplamasında kullanılan cam saydam, opak, parlak, mat, renkli veya lake olabilir. Temperli cam, aynı zamanda, çok dayanıklı bir malzeme olduğu için, bir şok veya termal şok ile kırılmayacak olma avantajına da sahiptir.

Cam, mutfağa aerodinamik ve zarif bir görünüm sunmanın yanı sıra, kaynak yapılmadan büyük panellere monte edilebilmenin ve cilalanmış kenarların da mobilyaların geri kalanına tamamen saygılı olmasının avantajına sahiptir. Bu malzeme, istenen görüntüyü camın arka duvarına eklemek de dahil olmak üzere tasarımların sonsuzluğundan seçim yapma fırsatı sunuyor.

Bir cam mutfak tezgah arası cam panelini seçmenin ana avantajları:

Güçlü ve dayanıklı bir malzemedir
Temizlemesi ve bakımı kolaydır
Uygun fiyat
Tasarımlar, renkler ve tonların büyük çeşitliliği
Kolay ve hızlı yerleştirme
İşe gerek yok
Her türlü mutfak ve stil için mükemmeldir.
Parlaklık ve genlik sağlar
Isıya dayanıklı.

#tezgaharasıcam #camtezgaharası #mutfaktezgaharası #cammutfak #tezgaharası #mutfak #dekorasyon #gergitavan #bodrum 
#bodrum3d #3dmutfaktezgaharasi

3d Mutfak tezgahı arası Panellerimiz  6mm temperli camdan oluşmaktadır  

UV baskı olarak cam baskı üretimin bodrumda üretimini ve montajını gerçekleşmektedir.

 Mutfak tezgah arası, Vitray  bam baskı ve UV baskı sert zemin baskı üretimlerimiz montaj dahildir

3D mutfak tezgah arası, resimli mutfak tezgâh arası, mutfak tezgah arası cam panel, mutfak tezgah arası nasıl üretilir, vitray üretimi, 3D resimli mutfak, Bodrum 3D cam, cam baskı, U V baskı, Bodrum'da mutfak tezgah arası, mutfak, 

www.3dduvarkagidi.com.tr

www.bodrum3dduvarkağidi.com

320cm genişlik ve 50m uzunluğa kadar özel uv teknoloji ve yüksek baskı kalitesi ile ev, işyeri, konferans salonları, mağazalarda farklı iç mekan tasarımları taleplerinizi tek parça baskı imkanı ile karşılıyoruz. Uv teknoloji sayesinde çizilme ve deforme gibi olumsuz etkileri en aza indirdik. Uv teknoloji sayesinde sağlığımızı olumsuz etkileyecek etkenlere karşı önlem almış bulunmaktayız.

3d duvar kağıtlarımız yırtılmaz yıkanabilir tek parçadır.

3d Duvar kağıdı , 3D zemin epoksi zemin kaplamalarımız. 

Merdiven arası baskı resim süslemelerimiz.

www.bodrum3d.com

Kişiye özel kanvas tablo poster üretim ve teslimi 

Duvarsaati plaket ve kişiye özel baskılı ürünler üretimlerimiz için bize ulaşa bilirsiniz.

www.bodrum3d.com.tr

Lightbox Ürün Özellikleri

Ne İşe Yarar?

Endüstriyel ekran kalitesinde UV Baskı. Piyasadaki rakiplerine göre güçlü renk doygunluğu ve parlaklığıyla daha ekonomik tanıtım ürünü. 

Kullanım Alanları

- Fuar ve Sergi Alanları - Mağazalar – Havaalanları - Metro İstasyonları
– Restoranlar ve Kafeler - AVM’ler - Showroom alanları 

Kullanım Kolaylığı

Özel aletler gerektirmeden kolayca monte edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Dilerseniz bizde montaj hizmeti verebiliriz 

 DUVAR MODELİ LİGHTBOX 

Ürün Özellikleri

  • Çerçeve kalınlığı projeye göre ayarlanabilir. Her türlü dikey yüzeye uygulanabilir. Özel üretim yapılabilir.
  • Tek yön ve çift yön seçenekleri mevcuttur.
  • Kolay kuruluma sahiptir. Baskısı kolaylıkla değiştirilebilir.
  • İç ve dış mekanlarda markanızın tanıtımını etkileyici bir şekilde yapmanızı sağlar. Dekoratif amaçla kullanılabilir.
  • Piyasadaki muadillerine göre daha ekonomik ve kaliteli bir seçenektir.

Avm işyerleri için  Ürettiğimiz textilbox veya lightbox ürünlerimiz dünya çapında bir profil kalittesidir.

Uv baskı sistemi.ile görsellerinizin canlı renk tonları ürün be kalitenizi net bir şekilde gösterecektir

Ayrıca 

www.sarayalcidekor.com

Saray Alçı Dekor

Saray Yapı Dekor olarak

Anahtar teslimi tadilat taahhüt dekorasyon restorasyon ve tün inşaat işleri marka ürün iç mimari tasarım 3d çizim ve sunumla yapılmaktadır.

 

Bodrumda Alçı kartonpiyer boya tadilat Alçıpan üretimi ve montajı yapılmaktadır.

Mantolama boardex cephe giydirmede marka üretimler üretir.

Bize direkt şahsıma ait cep telefonundan ulaşabilirsiniz

0537 273 21 93

BODRUM TURGUTREİS KARAYOLU ÜZERİ NO 1. BODRUM MUĞLA 

Bodrum Gergi Tavan Aydınla ...
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
bodrum uv baskı merkezi
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
bodrum uv baskı merkezi
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
BODRUM GERGİ TAVAN AYDINLA ...
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
BODRUM GERGİ TAVAN AYDINLA ...
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
Mutfak Tezgah Arası Cam Pa ...
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
Textilbox LİGTBOX Bodrum ...
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
3d duvar kağıdı
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
3d duvar kagıdı
Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
3D DUVAR KAGIDI BODRUM 3D MAGAZASINDA ÜETİM MONTAJ DAHİL YAPILMAKTADIR

 Bodrum3Dduvarkağidi.com sipariş için 05372732193

 

320cm genişlik ve 50m uzunluğa kadar özel uv teknoloji ve yüksek baskı kalitesi ile ev, işyeri, konferans salonları, mağazalarda farklı iç mekan tasarımları taleplerinizi tek parça baskı imkanı ile karşılıyoruz. Uv teknoloji sayesinde çizilme ve deforme gibi olumsuz etkileri en aza indirdik. Uv teknoloji sayesinde sağlığımızı olumsuz etkileyecek etkenlere karşı önlem almış bulunmaktayız.