• ATASUN NAKLİYAT
Buca, İzmir
Mehmet akif caddesi numara: 23 kat : 3 daire: 5 inkilap mahallesi Şirinyer Buca İzmir
Nakliyat, Taşıma ve Depo -

Her Türlü Taşımacılık Hizmetlerinde Güven Veren Firma

Yılların deneyimiyle birlikte teknik ve araç kalitesini bir araya getiren İzmir sigortalı nakliye firması olarak gerek evden eve gerekse çok daha kapsamlı taşımacılıklarında doğru adres olmanın haklı gururunu yaşamaya devam etmekteyiz. İzmir merkezli şehir içi taşımacılıklarında profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren firmamız aynı zamanda şehirler arası hizmetleriyle de adından söz ettirmektedir. Ev veya ofis taşımalar için çok daha basit ve pratik çözümler sağlanırken tüm işlemler ekiplerimiz tarafından disiplinli ve hijyen standartları ekseninde olmaktadır.

Ev Taşıma Koşulları

Son derece zahmetli olduğuna inanılan İzmir evden eve taşımacılık işlemlerinde paketleme ve ambalajlama kalitesi beraberinde kusursuz taşımacılığı getirmektedir. AB standartları içeren ambalajlarımızla birlikte montaj ya da demonte işlemleri de ekiplerimiz tarafından titizlikle sağlanabilmektedir. Atasun nakliyat olarak eşyaların taşınmasında vuruk, kırık ya da ufak hasarların olmaması için asansörlü sistem kullanımı imkân dahilindedir.

Gerekli bakımları yapılmış asansörlü sistemlerimiz evden eve nakliyelerde yüksek katlı binalar için çözüm odaklı çalışmayı vaat etmektedir. Aynı zamanda çok daha pratik ve hızlı olunmasını da sağlayan İzmir asansörlü nakliye kullanımları her zaman için ideal yollar arasındadır.

 

Atasun Evden Eve Nakliyat İzmir ev taşıma ve nakliye işleri için sizde Atasun nakliye firması ile taşının. Nakliyat hizmeti almak isteyen herkesin gönül rahatlığıyla taşınmak istediği yeriz. Sizde kurumsal taşıma firması ile sorunsuz nakliye hizmeti almak isteyiniz. mükemmel taşıma hizmeti almak isteyen herkesin ortak adresiyiz. Neden sizde profesyonel taşıma yerleri ile eşyanızı sorunsuz taşımıyorsunuz.