VEYSEL DENİZ ASLAN

VAN Sıvı yağ, konserve ürünler, ketçap, mayonez, salça ve turşu im Şirketler Grubu Üyesidir. Şirketler Grubu Olarak Türkiye ‘de 50’ye Aşkın Şubemiz ve 500 Profesyonel Çalışanımız İle Gayrimenkul Alanında Hizmet Vermekteyiz. YONCA Şirketler Grubu olarak hedefimiz 2015 Yılında VAN Ülkemizde 100 Şube Olarak Halkımıza Güvenilir ve Profesyonel Bir Anlayışla Hizmet Vermektir. Van İlimizin Son Yıllarda Kültürel, Ekonomik Yapının Gelişimi, Sosyal Hayatın ve Alt Yapının İyileştirilmesi , Doğuda Göç Merkezi Olması, Van’ımızı Bir cazibe Merkezi Haline Getirmiştir. Bu Gelişmeler Doğrultusunda yapılanma Hızlanmış Olup Gayrimenkul Seçenekleri Çoğalmıştır. Şirketler Grubu Van Merkez Şubesi Olarak ;bu seçenekleri profesyonel ekibimiz ile analiz ederek, siz de ÖNCE GÜVEN Prensibiyle Hareket Ederek, Gayrimenkul Alanında Geniş Portföy Seçenekleri Sunarak Anlaşmalı Bankalarımızdan Uygt Etmek, İstediğiniz Kriterleri Belirlemek ve Bize GÜVEN GIDA VAN YONCA AYÇİÇEK YAĞ Hasan Türek, Manisa Ticaret Odası kayıtlarında ilk olarak 1947 yılında bir üye esnaf olarak yer almıştır. Bu tarih bir bakıma 2005 yılına dek sürdürdüğü kariyerinin de başlangıcı sayılır. 58 yıllık sürede bu kurum bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuş olup Meclis Üyesi olarak görev yapmıştır. 1964 tarihinden 1965’e kadar Meclis Başkan Vekili olmuş, 1965 yılında Manisa Ticaret Odası Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Bu görevi 1972 yılına kadar yedi yıl boyunca gururla sürdürmüştür. Bu dönem süresince, Manisa kültürünün tanıtılması amacı ile Ticaret Odası olarak topluma duyarlı bir şekilde Mesir ve Bağbozumu şenliklerini büyük kentlere tanıtmış ve duyurmuşlardır. Yine bu doğrultuda, aynı dönemlerde Manisa’da okuyan maddi durumu yetersiz öğrencilere yardım fonları ayrılmış, Kıbrıs hadiseleri dolayısıyla tüm yurtta başlayan yardım kampanyalarına çeşitli maddi destekler verilmiştir. Tüm bunlar Hasan Türek dönemini, Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nun milli ve manevi meseleler hakkındaki hassasiyetini göstermektedi

TESİSAT USTASI ARANIYOR.

SU KAÇAK TESPİTİ , TIKANIKLIK AÇMA , PETEK TEMİZLEME , SIHHİ TESİSAT KURULUMU, KALORİFER TESİSATI KURULUMU VE TESİSAT TADİLAT İŞLEMLERİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ USTALAR ARANMAKTADIR.

 

MAAŞ+YOL+YEMEK+SGK+MESAİ ÜCRETLERİ VERİLECEKTİR.

İLETİŞİM İÇİN 0553 785 28 37 AHMET KARAÖZ

 

ADRES: YENİ MAHALLE DÖKÜMCÜLER CD. NO:53/B BAĞCILAR TABELAMIZDA SUKATES YAZAR. İŞ GÖRÜŞMELERİ BU MERKEZ ADRESİMİZDE OLACAKTIR.

 

 

 

Bodrum bölgesi satış temsilcisi alımı

Bodrum ve çevresinden pazarlama yapabilecek tecbüreli elemanlar alınacaktır.


3D DUVAR KAGIDI BODRUM 3D MAGAZASINDA ÜETİM MONTAJ DAHİL YAPILMAKTADIR

 Bodrum3Dduvarkağidi.com sipariş için 05372732193

 

320cm genişlik ve 50m uzunluğa kadar özel uv teknoloji ve yüksek baskı kalitesi ile ev, işyeri, konferans salonları, mağazalarda farklı iç mekan tasarımları taleplerinizi tek parça baskı imkanı ile karşılıyoruz. Uv teknoloji sayesinde çizilme ve deforme gibi olumsuz etkileri en aza indirdik. Uv teknoloji sayesinde sağlığımızı olumsuz etkileyecek etkenlere karşı önlem almış bulunmaktayız.

İzmir bölgesi satış temsilcisi ilanı

İzmir ve çevre bölgelerde tecrübeli satış temsicileri alınacaktır.